KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15349281
nr 1534 9281
Linda Gustafsson Nameth
(f. 1947), Sverige
Signerad a tergo, daterad 2002, blandteknik, yttermått inklusive ram: 26x36 cm
Linda Gustafsson Nameth, svensk målare född i Jönköping 1947.
Utrop:
500 kr
måndag 17 april 2023
kl 18:42:20
Linda Gustafsson Nameth
Läs mer om Linda Gustafsson Nameth